Вітаємо

переможців ІІ етапу (міського) предметних олімпіад і конкурсів та їхніх учителів:

Мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
УченьКласМісцеВчитель
Ковеленко Софія10-ГІІЧеркаська О. Й.
Деркач Софія6-АІІСередюк Л. В.
Рибальченко Дар'я 5-БІІІПрилуцька Л. Г.
Сіваєв Богдан7-АІІІПрокопчук В. Я.
Білошкурський Микола8-АІІІВечерук Л. М.
Цикалюк Давід10-БІІІВечерук Л. М.
Конкурс знавців української мови ім. П. Яцика
УченьКласМісцеВчитель
Вербенко Кіра5-АІІІЯрошенко С. М.
Підгаєць Дар'я6-ВІІІЧеркавська О. Й.
Фірсенко Софія7-БІІІПрилуцька Л. М.
Хімченко Ірина9-ГІІЧеркавська О. Й.
Цикалюк Давід10-БІІІВечерук Л. М.
Коваленко Софія10-ГІІЧеркавська О. Й.
Збарживецька Євгенія11-АІІІСередюк Л. В.
Олімпіада з фізики
УченьКласМісцеВчитель
Трухін Дмитро8-БІГонзолюк С. М.
Майборода Володимир10-ГІІКравець Т. Б.
Мельник Ілля9-БІІКравець Т. Б.
Лосєва Анастасія7-АІІІГонзолюк С. М.
Шевчук Андрій8-БІІІГонзолюк С. М.
Турутов Едвард8-БІІІГонзолюк С. М.
Олімпіада з хімії
УченьКласМісцеВчитель
Майборода Володимир10-ГІАлієва А. Г.
Бабій Олексій10-ГІІАлієва А. Г.
Мельник Ілля9-БІІКоломієць Л. М.
Олімпіада з інформатики
УченьКласМісцеВчитель
Панасюк Володимир11-БІІКуцерда О. А.
Олімпіада з історії
УченьКласМісцеВчитель
Павлова Єлизавета10-ГІПікалюк А. І.
Коваленко Софія10-ГІІПікалюк А. І.
Мережко Владислав11-БІІГнатишина О. В.
Перникоза Ольга10-ГІІІПікалюк А. І.
Червінський Дмитро10-ГІІІПікалюк А. І.
Голобородько Ростислав11-БІІІГнатишина О. В.
Кирилюк Назарій11-БІІІГнатишина О. В.
Цикалюк Давід10-БІІІГадка Т. М.
Лідовський Даниіл9-БІІІГладка Т. М.
Черпіта Анна10-АІІІГаніч Г. В.
Менчинська Марина9-ГІІІГаніч Г. В.
Олімпіада з української мови
УченьКласМісцеВчитель
Коваленко Софія10-ГІІЧеркавська О. Й.
Сіваєв Богдан7-АІІІПрокопчук В. Я.

Олімпіада з англійської мови
УченьКласМісцеВчитель
Загребнюк Євгенія10-Б ІІЦикалюк Л. П.
Цикалюк Давід10-БІІІЦикалюк Л. П.
Маняк Яна8-ДІІІСтоляр О. В.
Олімпіада з географії
УченьКласМісцеВчитель
Миронова Марія8-ДІІГаврилова А. В.
Сиволап Дмитро9-БІІСорокін С. В.
Цикалюк Давід10-БІІІСорокін С. В.
Мережко Владислав11-БІІІСорокін С. В.
Олімпіада з астрономії
УченьКласМісцеВчитель
Майборода Володимир10-ГІСингаївський В. І.
Мельник Ілля9-БІІСингаївський В. І.
Олімпіада з екології
УченьКласМісцеВчитель
Махомета Світлана11-АІІСтоляр В. В.
Яремчук Катерина11-АІІІСтоляр В. В.
Олімпіада з права
УченьКласМісцеВчитель
Лісовський Роман9-БІГаніч Г. В.
Сиволап Дмитро9-БІІІГаніч Г. В.
Веровенко Максим9-ГІІГаніч Г. В.
Хімченко Ірина9-ГІІІГаніч Г. В.
Захарчук Діана9-ГІІГаніч Г. В.
Павлова Єлизавета10-ГІПікалюк А. І.
Перникоза Ольга 10-ГІІПікалюк А. І.
Онищук Зоряна10-ГІІІПікалюк А. І.
Кiлькiсть переглядiв: 30