ПЛАН РОБОТИ З ТВОРЧО ОБДАРОВАНИМИ ДІТЬМИ
В УМАНСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 3 В 2012-2013 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

ВЕРЕСЕНЬ

№п/п

Зміст роботи

Відповідальні

1.

Поновлення списків учнів школи олімпійського резерву

Гнатишина О. В.

2.

Визначення керівників секцій МАН

Адміністрація

3.

Організація роботи секцій МАН (визначення дня, часу проведення занять та тем дослідницьких робіт)

Гнатишина О. В.
Керівники секцій МАН

4.

Розробка навчальних програм для індивідуальних і групових занять з обдарованими дітьми

Вчителі-предметники

5.

Вироблення принципів у підході до розвитку творчих здібностей школярів (наказ про роботу з обдарованими дітьми)

Адміністрація

6.

Організація занять гуртків, секцій, факультативів

Кравець Т. Б.
Вчителі-предметники

7.

Відбір учнів до клубу «Хід королеви» (збірна школи з шашок і шахматів)

Курницький С. М.

8.

Нарада. Про підготовку до фестивалю дитячої творчості «Крок до зірок»

Гуня Л. П.

9.

Організаційна робота по підготовці до творчих звітів класних колективів (погодження графіків)

Надєіна С. В.
Класні керівники

10.

Благодійна виставка-ярмарок «Дари осені»

Надєіна С. В.
Класні керівники

11.

Діагностування та анкетування обдарованих дітей (5-6 класи).

Поповнення банку даних.

Ярова Н.О.
Класні керівники

12.

Шкільний турнір з шахів

Курницький С. М.

13.

Проведення шкільної спартакіади

Вчителі фізкультури

14.

І організаційне засідання секцій МАН

Гнатишина О. В.

15.

Засідання редакційної колегії газети «Шкільні обрії»

Гнатишина О. В.

ЖОВТЕНЬ

1.

Підготовка команд 10-11 класів до КВК. Проведення КВК

Надєіна С. В.
Класні керівники

2.

Участь в міській спартакіаді школярів

Вчителі фізкультури

3.

Проведення шкільного етапу предметних олімпіад

Гнатишина О. В.
Вчителі – предметними

4.

Участь в міських змаганнях «Нащадки козацької слави»

Дашкевич А. П.

5.

Засідання редакційної колегії газети «Шкільні обрії»

Гнатишина О. В.

6.

Цикл екскурсій «Умань історична та сучасна»

Класні керівники, вчителі історії

7.

Підготовка до конкурсу-захисту робіт МАН

Керівники секцій

8.

Педконсіліум «Вивчення реальних можливостей п’ятикласників, десятикласників та врахування їх в навчальному процесі»

Гуня Л. П.
Гнатишина О. В.

9.

Нарада. «Розвиток пізнавальної самостійності та творчих здібностей учнів через використання проектної технології»

Адміністрація

10.

Підготовка учнів до участі в міському етапі предметних олімпіад

Вчителі – предметники

11.

Початок конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»

Вчителі – предметники

ЛИСТОПАД

1.

Родинне свято «Ми єдиная сім’я – тато, мама, школа, я» (5-ті класи)

Надєіна С. В.
Класні керівники

2.

Батьківський лекторій «Роль сім’ї у формуванні життєвих компетентностей школярів»

Адміністрація

3.

«Українські звичаї та обряди» (інсценізація колективів 6-х класів)

Надєіна С. В.
Класні керівники

4.

Шкільний етап конкурсу ім. П. Яцика,ім. Шевченка

Гуня Л. П.
Гнатишина О. В.
Вчителі укр. мови

5.

Участь в міському етапі предметних олімпіад

Гнатишина О. В.
Вчителі – предметники

6.

Фронтальний контроль «Роль позаурочної роботи в розвитку інтелектуальних, творчих здібностей учнів»

Адміністрація

7.

Участь в конкурсі «Колосок»

Вчителі фізики

8.

Шкільний фестиваль військово-патріотичної пісні (8-9 кл)

Надєіна С. В.

ГРУДЕНЬ

1.

Творчі звіти класних колективів 2-4 класів

Гуня Л. П.
Класоводи

2.

Підготовка до міського конкурсу-захисту робіт МАН.Шкільний етап захисту робіт.

Гнати шина О. В.
Керівники секцій

3.

Участь в міському фестивалі військово-патріотичної пісні

Надєіна С.В.
Любич І. Д.

4.

Участь в міському етапі конкурсу-захисту робіт МАН

Гнатишина О. В.

5.

Проведення новорічних ранків. Конкурс карнавальних костюмів.

Надєіна С. В.
Класні керівники

6.

Підготовка учнів до ІІІ етапу предметних олімпіад

Вчителі - предметники

7.

Засідання методичної ради. Про стан роботи з обдарованими дітьми

Адміністрація

8.

Участь в міському етапі предметних олімпіад

Гнатишина О. В.
Вчителі – предметники

9.

Участь в міському етапі конкурсу «Об'єднаймося ж, брати мої»

Гнатишина О. В.
Вчителі – предметники

10.

Військово-спортивне свято «Армія і ми» (10 -11 кл)

Надєіна С. В.
Мазур В. В.

11.

Фестиваль кращих учнівських проектів

Гнатишина О. В.

СІЧЕНЬ

1.

Підготовка до огляду – конкурсу «Грайлива веселка»

Надєіна С. В.

2.

Участь в ІІІ (обласному) етапі предметних олімпіад

Адміністрація

3.

Шкільний конкурс читців - декламаторів (3-4 класи)

Гуня Л. П.

4.

Фестиваль дитячої творчості «Крок до зірок» (1-4 класи)

Гуня Л. П.

5.

Творчий звіт колективів 10-х класів

Надєіна С. В.
Класні керівники

6.

Розгляд питання про роботу з обдарованими дітьми на засіданні методичної ради

Гнатишина О. В.

7.

Міська олімпіада з основ здоров'я

Вчителі – предметники

ЛЮТИЙ

1.

Шкільний конкурс «Найкращий читач України»

Адміністрація, вчителі української мови

3.

Участь в міському етапі огляду – конкурсу «Грайлива веселка»

Надєіна С. В.
Вчителі музики

4.

Свято «Мелодія двох сердець»

Надєіна С. В.

5.

Шкільний фестиваль ЮІР (7-мі класи)

Надєіна С. В.
Класні керівники

6.

Шкільний фестиваль ДЮП (8 класи)

Надєіна С. В.
Класні керівники

БЕРЕЗЕНЬ

1.

Виставка робіт образотворчого та прикладного мистецтва «Ми школи рідної барвистий світ»

Дашкевич Л. В.

2.

Творчі звіти колективів 5-х класів

Надєіна С. В.
Класні керівники

3.

Свято барвінчат для учнів 2-х класів

Гуня Л. П.

4.

Шкільний конкурс «Кмітливий математик»(3-4 класи)

Гуня Л. П.
Класоводи

5.

День учнівського самоврядування (16.03)

Адміністрація

6.

Проведення Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги

Василенко О. Б.
Хворостяна Н. В.

9.

Участь в історико – географічній експедиції «Історія міст і сіл України»

Вчителі – предметники

10

Розгляд питання про результативність роботи з обдарованою молоддю на педраді «Стан викладання історії та правознавства»

Адміністрація

КВІТЕНЬ

1.

Спортивне свято для учнів 1 -4 класів

Вчителі фізкультури

2.

Творчі звіти колективів 1-х, 9-х класів

Надєіна С. В.
Класні керівники

3.

Участь шкільної команди в міському фестивалі ДЮП

Надєіна С. В.

4.

Участь в проведенні Дня довкілля

Вчителі біології

5.

Участь в конкурсі «Левеня»

Вчителі фізики

6.

Участь в конкурсі «Кенгуру»

Вчителі математики

7.

Участь в конкурсі «Лелека»

Вчителі історії

8.

Шкільне свято «Золотий олімп»

Гнатишина О. В.

ТРАВЕНЬ

1.

Участь в міському зльоті дитячих організацій

Демченко К. Б.

2.

Участь в міському зльоті волонтерських загонів

Демченко К. Б.

3.

Підведення підсумків роботи з обдарованими дітьми

Адміністрація

4.

Міське свято «Золотий Олімп»

Адміністрація

СИСТЕМАТИЧНО

1.

Залучення учнів до проведення предметних тижнів

Вчителі-предметники

2.

Проведення індивідуальних та групових занять

Вчителі-предметники

3.

Використання завдань творчого характеру на уроках

Вчителі-предметники

Директор школи А. І. Пікалюк

Кiлькiсть переглядiв: 1232