• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Робота з обдарованими дітьми

/Files/photogallery/581/IMG_1018.JPGВ роботі кожної школи є певна родзинка. Родзинкою школи № 3 є робота педагогів з творчо обдарованими дітьми. В цьому напрямку організована чи не найтісніша співпраця методичного кабінету, соціально-психологічної служби і педагогічного колективу. В школі організоване профільне навчання і поглиблене вивчення предметів, діють науковий клуб «Ерудит», мистецька студія «Оріана», спортивно-туристичний клуб.

Третя школа є однієї з найбільших шкіл міста, але, як сказав М. Пирогов, всяка школа славна не числом, а славою своїх учнів. Восьмий рік поспіль школа є лідером олімпійського руху. Лише в 2012 році учні здобули на рівні міста 52 перемоги в предметних олімпіадах, 13 - в конкурсі-захисті наукових робіт МАН, 11 – у міжнародному конкурсі знавців української мови ім. Яцика, 7 – у мовно-літературному конкурсі ім. Шевченка; 18 місць здобули учні 1-4 класів. На рівні області здобуто 20 перемог, на рівні України – 2. Останні 6 років учні школі Пікалюк Іван, Ситковецька Ірина, Мельник Ярослав були президентськими стипендіатами. Найвагоміші результати досягнуті з історії, фізичної культури, правознавства, української мови, географії, фізики.

Свідченням високого рівня школи є й наші спортивні досягнення: 16-та перемога за останніх 17 років в спартакіаді учнів, колектив працівників школи - 14 разовий переможець міської спартакіади учителів; 5 перемог в обласному конкурсі «Нащадки козацької слави», два роки поспіль – перемоги в обласних змаганнях з пожежно-прикладного спорту та «Здорові діти – здорова нація», 8-кранті чемпіони області в змаганнях «Старти надій».

Кiлькiсть переглядiв: 1297