Про зарахування до 10 класів

2018-06-18

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Уманської міської ради Черкаської області

НАКАЗ

15.06.2018 м.Умань № 75

Про зарахування до 10 класів

Відповідно до рішення педагогічної ради Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради Черкаської області (протокол № 14 від 15.06.2018 року), наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» від № 367 від 16 квітня 2018 року, на заяв батьків

НАКАЗУЮ:

  1. Зарахувати до 10 А класу біологічного профілю учнів:
  1. Бондаря Дениса Ярославовича
  2. Гершуна Максима Олександровича
  3. Гончарука Олександра Ігоровича
  4. Гриценка Дмитра Олеговича
  5. Давиденка Артема Костянтиновича
  6. Денисюка Віталія Романовича
  7. Деркач Ольгу Русланівну
  8. Діденко Діану Анатоліївну
  9. Дорожинського Богдана Віталійовича
  10. Добряк Вікторію Вікторівну
  11. Желізняк Ганну Олександрівну
  12. Зайцева Ігоря Сергійовича
  13. Збарживецьку Євгенію Ярославівну
  14. Кириленко Аліну Володимирівну
  15. Левченко Яну Костянтинівну
  16. Мадлєєву Оксану Олегівну
  17. Махомету Світлану Василівну
  18. Мельника Назара Михайловича
  19. Мельник Людмилу Володимирівну
  20. Ніколаєнко Лілію Геннадіївну
  21. Пашенюк Анастасію Сергіївну
  22. Проценко Поліну Іллівну
  23. Рудь Катерину Сергіївну
  24. Сінька Євгенія Євгенійовича
  25. Товстика Дмитра Михайловича
  26. Троян Світлану Олександрівну
  27. Тяжченко Валерію Олегівну
  28. Черниченко Аліну Романівну
  29. Шубу Максима Володимировича
  30. Яремчук Катерину Сергіївну
  31. Ярошенка Олега Сергійовича
  1. Зарахувати до 10 Б класу історичного профілю учнів:
  1. Бойко Анну Іванівну
  2. Бурду Кіріла Олексійовича
  3. Водолаза Владислава Володимировича
  4. Ганіч Анастасію Олегівну
  5. Гевеленка Миколу Юрійовича
  6. Голобородька Ростислава Олександровича
  7. Горового Ростислава Павловича
  8. Грабовського Сергія Романовича
  9. Дрогаля Артема Максимовича
  10. Задорожню Каріну Максимівну
  11. Кирилюка Назарія Тарасовича
  12. Козачинську Аріну Юріївну
  13. Колесника Богдана Романовича
  14. Комара Дениса Володимировича
  15. Кондакова Дениса Олександровича
  16. Крамар Вероніку Ігорівну
  17. Кузьменко Юлію Віталіївну
  18. Мережка Владислава Ігоровича
  19. Мороз Юлію Миколаївну
  20. Осичку Олександра Миколайовича
  21. Панасюка Володимира Романовича
  22. Парфьонова Владислава Максимовича
  23. Подковко Юлію Андріївну
  24. Полюгу Ольгу Іванівну
  25. Ридванського Дмитра Миколайовича
  26. Рябуху Євгенію Юріївну
  27. Семененка Володимира Володимировича
  28. Ткачука Євгена Вікторовича
  29. Харкавенка Дениса Романовича
  30. Чернегу Анну Юріївну
  31. Штонь Марію Андріївну
Директор школи А.І.Пікалюк
Кiлькiсть переглядiв: 158