День вчителя 2019!

2019-10-07

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Відбулося чудове свято і в Уманській ЗОШ №3. 4 жовтня у святково прикрашеній залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери та привітання. На розсуд глядача були представлені танцювальні флешмоби, школярі приготували хореографічні композиції, цікаві та зворушливі пісні про любих вчителів. Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники школи від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок.

Цікавинкою свята став конкурс «Караоке», який дав змогу кожному бажаючому проспівати фрагмент пісні, тим самим створити невимушену атмосферу, підняти настрій присутніх. Приємною несподіванкою став танцювальний флешмоб у виконанні вчителів школи. Навіть дощова погода не стала на заваді, адже хто сказав, що вчителі не в темі? Учні та колеги підтримували педагогів гучними оплесками, а виступаючі в свою чергу проявили креативність, неординарність, вміння «запалювати».

Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Учні та батьки не скупились на привітання і щирі посмішки, адже найголовніший подарунок у цей день – це вираз подяки та безмірної поваги до такої нелегкої, але так потрібної вчительської праці.

/Files/photogallery/IMG_20191004_145123.jpg

Більше фото за посиланням

Кiлькiсть переглядiв: 82