Списки учнів 1 класів

2018-06-20

Списки учнів 1 класів

Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Уманської міської ради Черкаської області на 2018-2019 н.р.

станом на 20.06.2018р.

1А клас:

  1. Азізов Арсен Талятович
  2. Барвінок Софія Максимівна
  3. Біліченко Ольга Олександрівна
  4. Білоусова Поліна Миколаївна
  5. Близнюк Нікіта Валентинович
  6. Брижик Руслан Вікторович
  7. Василенко Марія Олександрівна
  8. Гержод Артем Вікторович
  9. Діденко Анастасія Максимівна
  10. Іщук Ніка Олегівна
  11. Єрмакова Каріна Олегівна
  12. Єршова Крістіна Іванівна
  13. Завгородня Тереза Олександрівна
  14. Зозуля Вікторія Петрівна
  15. Килимник Михайло Петрович
  16. Килимник Олександр Володимирович
  17. Максимов Кіріл Дмитрович
  18. Мовчан Руслан Петрович
  19. Орлова Ярослава Віталіївна
  20. Панасенко Юлія Михайлівна
  21. Петришин Артем Олександрович
  22. Прокопенко Людмила Олександрівна
  23. Столяр Владислав Ігорович
  24. Терновенко Артем Сергійович
  25. Тополя Валерій Русланович
  26. Трухін Михайло Сергійович
  27. Угнич Данило Іванович
  28. Шевчук Варвара Олександрівна
  29. Юрчук Олександр Сергійович
  30. Янчук Захар Михайлович

1Б клас:

  1. Баранівський Павло Георгійович
  2. Боднюк Марія Євгеніївна
  3. Брікова Лілія Андріївна
  4. Бурлаков Роман Артемович
  5. Виноградова Діана Русланівна
  6. Гонтар Орест Юрійович
  7. Гонтаренко Даша Олександрівна
  8. Григура Юлія Василівна
  9. Доленко Анастасія Михайлівна
  10. Заболотна Валерія Богданівна
  11. Зайчук Анна Євгеніївна
  12. Карначова Ангеліна Артемівна
  13. Козяр Станіслав Артурович
  14. Колісник Максим Андрійович
  15. Корнєєва Ульяна Сергіївна
  16. Куделя Михайло Володимирович
  17. Лисенко Дмитро Богданович
  18. Марущак Денис Володимирович
  19. Мельник Вікторія Максимівна
  20. Монастирський Святослав Ярославович
  21. Назаров Артем Юрійович
  22. Панасюк Олександр Ігорович
  23. Петренко Оскар Олександрович
  24. Покиньборода Владислав Григорович
  25. Подковко Кіра Андріївна
  26. Попутняк Марія Андріївна
  27. Приступа Дмитро Дмитрович
  28. Приліпа Дмитро Юрійович
  29. Скумін Вероніка Олександрівна
  30. Чернега Ілля Олександрович

1В клас:

  1. Арістіропуло Вікторія Володимирівна
  2. Бевз Єва Олегівна
  3. Брицун Валерія Олегівна
  4. Бондар Макар Євгенович
  5. Войтенко Максим Костянтинович
  6. Довганич Даніїл Юрійович
  7. Дорошенко Олег Ігорович
  8. Дорошенко Дар’я Дмитрівна
  9. Казанюк Іван Іванович
  10. Квачковський Гліб Олександрович
  11. Костюк Іван Романович
  12. Косюк Ангеліна Богданівна
  13. Колесник Поліна Сергіївна
  14. Коржук Сергій Олександрович
  15. Кравчук Єлизавета Євгеніївна
  16. Кривоніс Єгор Ярославович
  17. Мазур Катерина Сергіївна
  18. Манілов Олександр Ігорович
  19. Невеля Артем Романович
  20. Павленко Максим Денисович
  21. Пічкур Назарій Павлович
  22. Рибак Анастасія Сергіївна
  23. Розізнаний Володимир Едуардович
  24. Романюк Вікторія В’ячеславівна
  25. Сінькевич Артем Павлович
  26. Сокирський Віталій Олександрович
  27. Фомська Вікторія Сергіївна
  28. Мальований Костянтин Олександрович
  29. Штепа Ауріна Ігорівна
  30. Шевчук Кирил Ігорович

1Г клас:

  1. Антошкіна Анастасія Ігорівна
  2. Брижатий Дмитро Сергійович
  3. Бурлака Артем Олександрович
  4. Високолян Олесандр Іванович
  5. Глуховський Назар Максимович
  6. Грудякова Оксана Сергіївна
  7. Гуцалюк Софія Павлівна
  8. Гучек Володимир Денисович
  9. Денисюк Андрій Володимирович
  10. Довгалюк Максим Ярославович
  11. Долина Олексій Васильович
  12. Ковтун Лілія Миколаївна
  13. Коломієць Іван Іванович
  14. Кольцова Анна Євгеніївна
  15. Корінна Мар’яна Іванівна
  16. Краща Анна Володимирівна
  17. Лісіна Єва Дмитрівна
  18. Макарчук Софія Василівна
  19. Міщенко Ілля Сергійович
  20. Наметченюк Давид Олегович
  21. Олех Станіслав Русланович
  22. Посесор Олександра Володимирівна
  23. Старук Вікторія Миколаївна
  24. Ткачук Анатолій Віталійович
  25. Троцюк Ростислав Вікторович
  26. Цибульська Анастасія Віталіївна
  27. Чередниченко Владислав Олексійович
  28. Чоботар Олександр Романович
  29. Щербаков Сергій Олександрович
  30. Юзефович Альона Віталіївна

Директор школи А.І.Пікалюк

Кiлькiсть переглядiв: 156