Про попереднє зарахування до 1 класу

2018-05-31

НАКАЗ

31.05.2018 м.Умань № 64

Про попереднє зарахування до 1 класу

Відповідно до наказу МОН України від 16.04.2018 року №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», на підставі заяв батьків

НАКАЗУЮ:

1. Зарахувати до перших класів школи:

1.1. до 1А класу:

1. Азізов Арсен Талятович

2. Барвінок Софія Максимівна

3. Біліченко Ольга Олександрівна

4. Білоусова Поліна Миколаївна

5. Близнюк Нікіта Валентинович

6. Брижик Руслан Вікторович

7. Василенко Марія Олександрівна

8. Гержод Артем Вікторович

9. Діденко Анастасія Максимівна

10. Єрмакова Каріна Олегівна

11. Єршова Крістіна Іванівна

12. Завгородня Тереза Олександрівна

13. Зозуля Вікторія Петрівна

14. Казанюк Іван Іванович

15. Килимник Михайло Петрович

16. Килимник Олександр Володимирович

17. Максимов Кіріл Дмитрович

18. Мовчан Руслан Петрович

19. Орлова Ярослава Віталіївна

20. Панасенко Юлія Михайлівна

21. Петришин Артем Олександрович

22. Прокопенко Людмила Олександрівна

23. Столяр Владислав Ігорович

24. Терновенко Артем Сергійович

25. Тополя Валерій Русланович

26. Трухін Михайло Сергійович

27. Угнич Данило Іванович

28. Шевчук Варвара Олександрівна

29. Юрчук Олександр Сергійович

30. Янчук Захар Михайлович

1.2. до 1Б класу:

1. Баранівський Павло Георгійович

2. Боднюк Марія Євгеніївна

3. Брікова Лілія Андріївна

4. Бурлаков Роман Артемович

5. Виноградова Діана Русланівна

6. Гонтар Орест Юрійович

7. Гонтаренко Даша Олександрівна

8. Григура Юлія Василівна

9. Доленко Анастасія Михайлівна

10. Заболотна Валерія Богданівна

11. Зайчук Анна Євгеніївна

12. Карначова Ангеліна Артемівна

13. Козяр Станіслав Артурович

14. Колісник Максим Андрійович

15. Корнєєва Ульяна Сергіївна

16. Куделя Михайло Володимирович

17. Лисенко Дмитро Богданович

18. Марущак Денис Володимирович

19. Мельник Вікторія Максимівна

20. Монастирський Святослав Ярославович

21. Назаров Артем Юрійович

22. Панасюк Олександр Ігорович

23. Петренко Оскар Олександрович

24. Покиньборода Владислав Григорович

25. Подковко Кіра Андріївна

26. Попутняк Марія Андріївна

27. Приступа Дмитро Дмитрович

28. Приліпа Дмитро Юрійович

29. Скумін Вероніка Олександрівна

30. Чернега Ілля Олександрович

1.3. до 1В класу:

1. Арістіропуло Вікторія Володимирівна

2. Бевз Єва Олегівна

3. Брицун Валерія Олегівна

4. Бондар Макар Євгенович

5. Войтенко Максим Костянтинович

6. Довганич Даніїл Юрійович

7. Дорошенко Олег Ігорович

8. Дорошенко Дар’я Дмитрівна

9. Іщук Ніка Олегівна

10. Квачковський Гліб Олександрович

11. Костюк Іван Романович

12. Косюк Ангеліна Богданівна

13. Колесник Поліна Сергіївна

14. Коржук Сергій Олександрович

15. Кравчук Єлизавета Євгеніївна

16. Кривоніс Єгор Ярославович

17. Мазур Катерина Сергіївна

18. Манілов Олександр Ігорович

19. Невеля Артем Романович

20. Павленко Максим Денисович

21. Пічкур Назарій Павлович

22. Рибак Анастасія Сергіївна

23. Розізнаний Володимир Едуардович

24. Романюк Вікторія В’ячеславівна

25. Сокирський Віталій Олександрович

26. Фомська Вікторія Сергіївна

27. Мальований Костянтин Олександрович

28. Штепа Ауріна Ігорівна

1.4. до 1Г класу:

1. Антошкіна Анастасія Ігорівна

2. Брижатий Дмитро Сергійович

3. Бурлака Артем Олександрович

4. Високолян Олесандр Іванович

5. Глуховський Назар Максимович

6. Грудякова Оксана Сергіївна

7. Гуцалюк Софія Павлівна

8. Гучек Володимир Денисович

9. Денисюк Андрій Володимирович

10. Довгалюк Максим Ярославович

11. Долина Олексій Васильович

12. Ковтун Лілія Миколаївна

13. Коломієць Іван Іванович

14. Кольцова Анна Євгеніївна

15. Корінна Мар’яна Іванівна

16. Краща Анна Володимирівна

17. Лісіна Єва Дмитрівна

18. Макарчук Софія Василівна

19. Міщенко Ілля Сергійович

20. Наметченюк Давид Олегович

21. Олех Станіслав Русланович

22. Посесор Олександра Володимирівна

23. Старук Вікторія Миколаївна

24. Ткачук Анатолій Віталійович

25. Троцюк Ростислав Вікторович

26. Цибульська Анастасія Віталіївна

27. Чередниченко Владислав Олексійович

28. Чоботар Олександр Романович

29. Щербаков Сергій Олександрович

30. Юзефович Альона Віталіївна

2. Дані про списковий склад учнів до 1 класу оформити наказом по школі 01.09.2018 року, враховуючи міграцію учнів протягом літа.

3. Секретарю-друкарці Філатовій С.А. до 05.09.2018 року оформити алфавітну книгу відповідно до списку станом на 05.09.2018 року.

4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Гуні Л.П. до 05.09.2018 року оформити курс «Школа» відповідно до списку станом на 01.09.2018 року.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи А.І.Пікалюк

Кiлькiсть переглядiв: 103