Щодо ситуації, яка пов’язана зі станом захворювань учнів ЗОШ № 3

2018-04-27

Повідомляємо, що виявлені випадки захворювання учнів Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради Черкаської області, не є наслідком харчового отруєння.

За інформацією Уманського міськрайонного відділу ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр» у 3 хворих виділено антиген ротавірусу.

Фахівцями Уманського міськрайонного відділу Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено відбір проб для лабораторних досліджень, зокрема з об’єктів довкілля відібрано 20 змивів на патогенну мікрофлору, 10 змивів на БГКП, 5 змивів на якість поточної дезінфекції, 5 змивів на якість заключної дезінфекції, 4 проби харчових продуктів, 1 пробу води з міськводогону на відповідність вимогам ДСанПіН 2.2.4.171-10 по бактеріологічних показниках, результат негативний. Згідно перерахованих даних спалах захворювання не пов'язаний із санітарним станом ЗОШ № 3.

Уманським міськрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області прийнято участь в епідрозслідуванні та проведено позапланове санепідобстеження школи. Відібрано 6 зразків готових страв, 3 проби харчових продуктів та по 10 гігієнічних змивів на БГКП та патогенну мікрофлору. Патогенна мікрофлора та бактерії групи кишкової палички не виявлені. За результатами обстеження надано припис та пропозиції щодо усунення порушень, на які розроблені та виконуються заходи.

Відділом освіти, адміністрацією ЗОШ № 3 з метою збереження життя і здоров’я дітей, недопущення порушень санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог, дотримання гігієнічних стандартів роботи харчоблоку Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради проведено ряд профілактичних робіт та протиепідемічних заходів.

За отриманням достовірної інформації щодо діяльності навчальних закладів відділу освіти Уманської міської ради, просимо звертатися за контактними номерами: 4-04-67, 3-24-00.

Відділ освіти Уманської міської ради

Кiлькiсть переглядiв: 98