Занесенню до «Літопису педагогічної слави» підлягають педагогічні працівники школи, які працюють в галузі не менше п‘яти років і досягли значних успіхів у вихованні, навчанні учнівської молоді, в організації та удосконаленні навчальної, виховної, науково-методичної та науково-дослідної роботи і за результатами своєї праці були:

  • удостоєні звання «Заслужений вчитель України», «вчитель - методист», «старший вчитель»;
  • нагороджені орденами України, нагрудними знаками «А.С.Макаренко», «Василь Сухомлинський»;
  • нагороджені Почесною грамотою Міністерства освіти України, головного управління освіти Черкаської області;
  • переможцями або призерами конкурсів фахової майстерності («Вчитель року», «Класний керівник року», «Вихователь року»).

До «Літопису педагогічної слави» заносяться педагоги, які підготували учнів-призерів ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика та ім. Т. Шевченка, ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Висунення кандидатур на занесення до «Літопису педагогічної слави» проводиться на серпневій педагогічній раді. Рішення про занесення претендентів приймається методичною радою до 20 вересня. Занесення фотографії до Літопису відбувається один раз в рік напередодні професійного свята Дня працівників освіти. Всі фотографії педагогів мають характер постійної експозиції і супроводжуються короткою біографічною довідкою та зазначенням конкретних заслуг в галузі освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 557